213452-2020 - ResultatSverige-NORRKÖPING: Matsalstjänster och övrig kafeteriaverksamhet för särskild kundgrupp
Meddelande om koncessionstilldelning
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/23/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kioskverksamhet Jönköping
Referensnummer: 2019-19456
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
55511000 Matsalstjänster och övrig kafeteriaverksamhet för särskild kundgrupp
II.1.4.
Kort beskrivning
Driva kioskverksamhet i häktet Jönköping
Information om upphandlingen
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Koncessionen är uppdelad i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
55000000 Hotell-, restaurang- och detaljhandelstjänster, 55330000 Kafeteriaverksamhet
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen