2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2024-1064 Bemanning av trosspassning till Södertälje Hamn
Beskrivning: Denna upphandling avser bemanning av trosspassning till Södertälje hamn.
Intern identifierare: TI 2024-1064
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 63720000 Stödtjänster för sjötransport
Ytterligare klassificering (cpv): 63721000 Drift av hamnar och farleder och tillhörande tjänster, 63721200 Hamndrift, 63726000 Diverse stödtjänster vid sjötransport
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del