See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Transporter och hantering av bränsle och restprodukter vid KVV Steg 2
Beskrivning: Mälarenergi AB avser att upphandla tjänsten för Transporter och hantering av bränsle och restprodukter vid Kraftvärmeverket i Västerås
Föregående meddelande: 155166-2023
Intern identifierare: 2022/64
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90512000 Avfallstransport
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del (3) (1)
Beskrivning: Transporter och hantering av bränsle och restprodukter vid KVV
Intern identifierare: 2022/64-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del (2)
Beskrivning: xx
Intern identifierare: 2022/64-1