213511-2022 - ÄndringSverige-Halmstad: Fastighetsskötsel
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Skötsel, tillsyn och reparationer av tekniska installationer (E5)
Referensnummer: HFAB 2022/0131
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
98341130 Fastighetsskötsel
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar tillsyn, skötsel och underhåll av Beställarens tekniska installationer.