2. Förfarande
Förfarande
Titel: Leverelastograf
Beskrivning: inköp av två (2) stycken leverelastografer.
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning, 33112000 Utrustning för medicinsk bildbehandling med ultraljud och doppler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001