2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal för sammanträdesservice i Lerums kommun
Beskrivning: Ramavtal för sammanträdesservice, vilket innefattar levereras av bulle/smörgås, kaffe/te, frukt mm utefter avrop till kommunens sammanträden/möten (nämnder, fullmäktige m.fl) inom Lerums kommun. Avrop kommer att ske löpande efter behov.
Intern identifierare: KS24.211
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03000000 Jordbruks-, jakt-, fiske- och skogsbruksprodukter samt tillhörande produkter
Ytterligare klassificering (cpv): 55520000 Catering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000