213690-2026 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Byggledare MÄT, Projekt Gerstaberg, Ostlänken Inom Södertälje Kommun
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelByggledare MÄT, Projekt Gerstaberg, Ostlänken Inom Södertälje Kommun
BeskrivningResurs heltid 2+2+1 år
Intern identifierareKOM-419749
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareByggledare MÄT, Projekt Gerstaberg, Ostlänken Inom Södertälje Kommun