2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal för Blodgivargåvor
Beskrivning: Upphandlingen avser ett ramavtal för ett utvalt sortiment av blodgivargåvor i porslin och glas.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39221122 Muggar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:124991:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 39221120 Koppar och glas, 39221110 Porslin