2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ny Digital Lärplattform
Beskrivning: Omfattar Ny Digital Lärplattform (LMS) som publik molntjänst som beskrivs i bilaga 1 Krav och prisspecifikation.
Intern identifierare: FK 2024/011436
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Ny Digital Lärplattform