2. Förfarande
Förfarande
Titel: Läkemedelsmaskiner
Beskrivning: Upphandling av Läkemedelsmaskiner.
Intern identifierare: VOF 70/24
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Läkemedelsmaskiner
Intern identifierare: Läkemedelsmaskiner