See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Flytt, bärgning och bortforsling av fordon för Örebro kommun
Beskrivning: Flytt, bärgning och bortforsling av fordon för Örebro kommun
Intern identifierare: Ks 1641/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Krav på varan/tjänsten
Beskrivning: Krav på tjänsten
Intern identifierare: Ks 1641/2024-1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kontraktsvillkor/Ramavtalsvillkor (1)
Beskrivning: Ramavtalsvillkor
Intern identifierare: Ks 1641/2024-2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Leverantörsprövning (1)
Beskrivning: Leverantörsprövning
Intern identifierare: Ks 1641/2024-3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Tilldelningskriterier
Beskrivning: Tilldelningskriterier
Intern identifierare: Ks 1641/2024-4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Administrativa villkor
Beskrivning: Administrativa villkor
Intern identifierare: Ks 1641/2024-5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Administrativa villkor (1)
Intern identifierare: Ks 1641/2024-6