2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förvaltning och utveckling av identitetshanteringssystem
Beskrivning: Denna upphandling syftar till att över tid säkerställa tillgång till konsultstöd för professionell utveckling och god förvaltning av Riksbankens identitetshanteringssystem. Därutöver att säkerställa flexibilitet att avropa fler eller färre resurser vid ändrade behov.
Intern identifierare: DNR 2024-00389
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000