213931-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Grus, sand, krossad sten och ballast – Krossprodukter och sand
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelKrossprodukter och sand
BeskrivningRamavtal krossprodukter och sand
Intern identifierareU-144-2025
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 14210000 Grus, sand, krossad sten och ballast
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000