Huvudsaklig verksamhet Annan verksamhet: Försäkring
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Egendomsförsäkring
Referensnummer: UH 21-49
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 66510000 Försäkringar
II.1.4.
Kort beskrivning
Ansökan om att delta i Upphandling av Egendoms- och Avbrotts-, Mer-, Extrakostnadsförsäkringar (och därtill hörande försäkringsprodukter) till Eskilstuna Strängnäs Energi och Miljö AB och dess ingående bolag.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen