214124-2018 - ÄndringSverige-Örebro: Kollektivtrafik på väg
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Flextrafik Kga
Referensnummer: 18RS3121
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
60112000 Kollektivtrafik på väg
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av flextrafik i Karlskoga