214201-2025 - Resultat
Sverige – Gånghjälpmedel – Gånghjälpmedel 2025
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelGånghjälpmedel 2025
BeskrivningGånghjälpmedel, samupphandling tillsammans med regionerna Halland o Skåne.
Intern identifierareRB2024-0449
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33141720 Gånghjälpmedel
Ytterligare klassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar, 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar, 33141700 Ortopediska artiklar, 33141710 Kryckor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareGånghjälpmedel 2025