214212-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Elektriska installationer av värme och övrig elektrisk utrustning för byggnader – Styr- och övervakningsarbeten kategori 2, 3 och 4
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelStyr- och övervakningsarbeten kategori 2, 3 och 4
BeskrivningStyr- och övervakningsarbeten
Intern identifierareSISAB 2024/511
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45315000 Elektriska installationer av värme och övrig elektrisk utrustning för byggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelKategori 3 och 4
BeskrivningFinns beskrivet i AF-delen.
Intern identifierareKategori 3 och 4
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelKategori 2
Intern identifierareKategori 2