214309-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Mejeriprodukter – Mejeri
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelMejeri
BeskrivningLeveranser av mejerivaror till hela Malmö stad.
Intern identifierareSTK-2024-1093
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 15500000 Mejeriprodukter
Ytterligare klassificering (cpv): 15550000 Blandade mejeriprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareMejeri