214314-2026 - Resultat
Sverige – Installation (utom programvara) – Områdessäkerhet
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelOmrådessäkerhet
BeskrivningUpphandlingen omfattar områdessäkerhet och är uppdelad i 3 kategorier, fysiskt skydd, säkerhetsteknik och bevakning.
Intern identifierare25/33
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 51000000 Installation (utom programvara)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000