21436-2022 - ÄndringSverige-Alvesta: Företagshälsovård
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tjänster inom företagshälsovård
Referensnummer: 2021-378
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85147000 Företagshälsovård
II.1.4.
Kort beskrivning
Alvesta kommun inbjuder till att lämna Anbud på Alvesta kommuns upphandling avseende tjänster inom företagshälsovård, enligt de förutsättningar som anges i Upphandlingsdokumentationen.