See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Övervakningssystem för GMP-anläggning (nytt)
Beskrivning: ett övervakningssystem för GMP-anläggningen.
Intern identifierare: K 2024-10123
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72810000 Loggning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: ADM
Beskrivning: Administrativa föreskrifter
Intern identifierare: K 2024 -10123
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: KRAV PÅ FÖREMÅL
Beskrivning: .
Intern identifierare: K2024-10123
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Krav på anbudsgivare
Beskrivning: ett kontrakt