214577-2020 - ÄndringSverige-Mora: Livsmedel, drycker, tobak o d
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Livsmedel/mejeriprodukter - Mora, Orsa, Älvdalens, Vansbro och Malung-Sälens kommuner, 2020/12
Referensnummer: MK UH 2020/00012
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av mejeriprodukter till Mora, Orsa, Älvdalen, Vansbro och Malung-Sälens kommuner