214630-2020 - ÄndringSverige-Stockholm: Intraokulära linser
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Intraokuläralinser med operationstillbehör
Referensnummer: STE 2004-0217
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33731110 Intraokulära linser
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling avser intraokulära linser med operationstillbehör.