2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Slam och spoltjänster
Beskrivning: N
Intern identifierare: SBN 2026-118
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster, 90510000 Avfallshantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: n
Beskrivning: n
Del (anbudsområde): LOT-0002