Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 11 200 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 72413000 Webbsideutformningstjänster, 79340000 Reklam och marknadsföring, 79410000 Företags- och organisationsrådgivning, 79421000 Projektledning, förutom bygg – och anläggningsarbeten, 79822500 Grafisk formgivning, 79961000 Fototjänster, 92312211 Skrivbyråtjänster