2. Förfarande
Förfarande
Titel: Betongprodukter för VA-system och mark- och naturstensprodukter
Beskrivning: Upphandlingen omfattar mark- och VA-system av betong, som t ex nedstigningsbrunnar, kantstöd och plattor inom områdena mark och VA.
Intern identifierare: 2024-14
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44114220 Rör och kopplingar av betong
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000