21488-2018 - ÄndringSverige-Boden: Navigations- och positionsbestämningssystem (GPS eller liknande)
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
2017 Digitala körjournaler version 2.0
Referensnummer: KS 746-17
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
38112100 Navigations- och positionsbestämningssystem (GPS eller liknande)
II.1.4.
Kort beskrivning
Bodens kommun inbjuder Er härmed att lämna anbud på digitala körjournaler med tillhörande kringtjänster