215043-2025 - Resultat
Sverige – Kontors- och skolstädning samt rengöring av kontorsutrustning – Städtjänster till Helsingborgs tingsrätt
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelStädtjänster till Helsingborgs tingsrätt
BeskrivningStädtjänster till Helsingborgs tingsrätt.
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90919000 Kontors- och skolstädning samt rengöring av kontorsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107848:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90919200 Kontorsstädning, 90910000 Städning, 90911300 Fönsterputsning