215051-2026 - Resultat
Sverige – Miljötekniska konsulttjänster – Miljökonsulter - Byggnadsrelaterade miljöfrågor
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelMiljökonsulter - Byggnadsrelaterade miljöfrågor
Beskrivningöppet
Intern identifierare40/2025
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71313000 Miljötekniska konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningR
Intern identifierareMiljökonsulter - Byggnadsrelaterade miljöfrågor