215071-2024 - Resultat
Sverige – Transporter (utom avfallstransport) – Flyttjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFlyttjänster
BeskrivningHammarö kommun bjuder härmed in till att lämna anbud avseende Flyttjänster.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:89433:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 63100000 Godshantering, lagring och tillhörande tjänster, 63110000 Godshantering, 63120000 Lagring och magasinering