Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av Musikinstrument och tillbehör samt tillhörande service och reparation
Referensnummer: KSN-2021-03522
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 37300000 Musikinstrument och delar till dessa
II.1.4.
Kort beskrivning
Musikinstrument (gitarrer, slagverk, keyboards, blåsinstrument etc) musikutrustning, elektronik som exempelvis förstärkare och högtalare samt tillbehör till ovanstående samt tillhörande service och reparation.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 32340000 Mikrofoner och högtalare, 37310000 Musikinstrument, 37311000 Tangentinstrument, 37313000 Stränginstrument, 37313300 Gitarrer, 37316000 Slaginstrument, 50860000 Reparation och underhåll av musikinstrument
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Musikinstrument (gitarrer, slagverk, keyboards etc) musikutrustning, elektronik som exempelvis förstärkare och högtalare samt tillbehör till ovanstående samt tillhörande service och reparation.