21528-2020 - ÄndringSverige-KINNA: Arbetskläder för män
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Arbets- och skyddskläder
Referensnummer: 19/34
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
18110000 Arbetskläder för män
II.1.4.
Kort beskrivning
Arbets- och skyddskläder samt arbetsskor till kommunens verksamheter.