215329-2020 - ÄndringSverige-LIDKÖPING: Telekommunikationstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Telefoni som tjänst
Referensnummer: 2020-52
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
64200000 Telekommunikationstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Kommunalförbundet Göliskat IT samt kommunerna Essunga, Grästorp, Götene, Lidköping, Skara och Vara med bolag upphandlar telefoni som tjänst.