215464-2023 - ÄndringSverige-Skellefteå: Städning och renhållning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Städtjänster SkeboSIH -23
Referensnummer: UH-2022-32
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90900000 Städning och renhållning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser Ramavtalskontrakt för städning / renhållning inom Skelleftebostäders samt Skellefteå Industrihus fastigheter