Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Utbildning, övning, analys, utredning inom krisberedskap, civilt försvar och säkerhetsskydd
Referensnummer: KSN-2021-03346
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 80500000 Utbildningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar utbildningar, övningar, analyser och utredningar inom krisberedskap, civilt försvar och säkerhetsskydd
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 71317210 Konsulttjänster för hälsa och säkerhet, 75240000 Tjänster för allmän säkerhet, lag och ordning, 79430000 Krishantering, 80400000 Vuxen- och annan undervisning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen