215529-2025 - Resultat
Sverige – Hemtjänst – Hemtjänst
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelHemtjänst
BeskrivningHemtjänst under dagtid
Intern identifierareON/2023:97
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 98514000 Hemtjänst
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareHemtjänst