See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sopbil 2024
Beskrivning: Upphandling av sopbil, Återvinningshantering
Intern identifierare: Tn 2024:232
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144510 Fordon för avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del (1)
Beskrivning: Inköp av sopbil till Renhållningen.
Intern identifierare: Tn 2024:232 nr1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Utvärdering Aggregatalternativ 1
Beskrivning: Pris, kvalitet, optionspris-kran
Intern identifierare: Tn 2024:232 nr4
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Utvärdering Aggregatalternativ 2
Beskrivning: Pris, kvalitet, optionspris för kran