21573-2024 - ResultatSverige-Karlskrona: Företags- och organisationsrådgivning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Dynamiskt inköpssystem för Greppa Näringen i Blekinge
Referensnummer: 4845-2021
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79410000 Företags- och organisationsrådgivning
II.1.4.
Kort beskrivning
Inköpssystemet avser tjänster för rådgivning för lantbrukare inom Landsbygdsprogrammet, inom åtgärderna för Greppa Näringen.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling, 90713000 Miljörådgivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen