215759-2021 - KonkurrensutsättningSverige-Stockholm: Diverse företagstjänster
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Innovation and Scaling Lead GRP
Referensnummer: SU481-0018-21
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79990000 Diverse företagstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
The Global Resilience Partnership (GRP) seeks innovation and scaling leadership support from July/August 2021 to July 2024.
The GRP seeks to procure one consultant for innovation and scaling, programme design, and mentoring support, with a focus on Sida, USAID and Global Environment Facility (GEF) funded activities.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79410000 Företags- och organisationsrådgivning, 79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling, 79420000 Managementtjänster, 79421000 Projektledning, förutom bygg – och anläggningsarbeten
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen