See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Karriärvägledning
Beskrivning: Upphandling av tjänster inom Karriärvägledning. En form av omställningsstöd för medarbetare inför nytt arbete, alternativt annan inriktning i fortsatt arbetsliv.
Intern identifierare: K 2023-9061
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79998000 Coachning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generella krav (1)
Beskrivning: Tjänsten innebär att leverantören ska tillhandahålla Karolinskas behov av karriärvägledning för medarbetare när behov uppstår. Syftet med upphandlingen är att säkerställa att Karolinskas medarbetare får stöd vid omställning till nytt jobb, alternativt annan inriktning på sitt fortsatta arbetsliv.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Konsulttjänst
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Konsulttjänst (1)
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Generella krav (2)