2. Förfarande
Förfarande
Titel: Möbler och husgeråd till hemmiljö
Beskrivning: Malmö universitet avser att teckna avtal med en leverantör av möbler och husgeråd till studentbostäder och forskarbostäder.
Intern identifierare: MAU 2026/95
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39000000 Möbler (inkl. kontorsmöbler), inredning, hushållsapparater (exkl. belysning) och rengöringsprodukter
Ytterligare klassificering (cpv): 39140000 Möbler för hemmet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000