See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Isbanemaskin
Beskrivning: Upphandlingen omfattar köp av en isprepareringsmaskin med service för Jonstorps ishall.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 37481000 Isbanemaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104125:Lot:1