215850-2022 - ResultatSverige-Härnösand: Handledning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Handledartjänster
Referensnummer: UH-2021-054
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
80590000 Handledning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avbryts p.g.a. att det fanns brister i utvärderingsmodellen.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Avtalsområde Socialtjänst – Utredningsinstitution
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Område 1:
Härnösands kommun, Sundsvalls kommun och Ånge kommun.
Område 2:
Härnösands kommun, Ånge kommun och Sollefteå kommun.
Område 3:
Härnösands kommun, Sundsvalls kommun, Ånge kommun och Kramfors kommun.
Område 4:
Område 5:
Härnösands kommun, Ånge kommun och Timrå kommun.
Område 6:
Område 7:
Område 8:
Härnösands kommun, och Ånge kommun.
Avtalsområde Socialtjänst IFO - Handledning inom individ- och familjeomsorg
Del nr: 2
Avtalsområde Socialtjänst IFO - Handledning för budget-och skuldrådgivare i länet.
Del nr: 3
Avtalsområde Socialtjänst Handledning inom LSS och socialpsykiatri
Del nr: 4
Avtalsområde skolverksamhet -Yrkesprofessionell handledning för skolkuratorer inom elevhälsan riktat mot grundskola och gymnasium.
Del nr: 5
-Yrkesprofessionell handledning för skolsköterskor inom elevhälsan riktat mot grundskola och gymnasium.
Del nr: 6
-Yrkesprofessionell handledning för psykologer inom elevhälsan riktat mot grundskola och gymnasium.
Del nr: 7
Avtalsområde Arbetslivsinriktad rehabilitering
Del nr: 8