2. Förfarande
Förfarande
Titel: Banktjänster, Trelleborgs kommun
Beskrivning: Se UHD
Intern identifierare: KS 2026/186
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66100000 Bank- och investeringstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 66110000 Banktjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000