Huvudsaklig CPV-kod 50220000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för järnvägar och annan utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Revision av dörrsystem och rörliga fotsteg på fordonstypen Regina.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 50221000 Reparation och underhåll av lokomotiv, 50222000 Reparation och underhåll av vagnpark, 50223000 Renovering av lokomotiv, 50224000 Renovering av vagnpark
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Revision av dörrsystem och rörliga fotsteg på fordonstypen Regina. Se vidare ”Ytterligare upplysningar”.