See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Revisionstjänster för kommunens bolag
Beskrivning: Upphandling av sakkunniga revisorer för kommunens bolag, Ängelholms Stadshus AB, AB Ängelholmshem, AB Ängelholmslokaler, Södra Sjukhusområdets Utvecklings AB, Ängelholms Fastighetsstruktur AB, Ängelholms Flygplats AB, Ängelholm Helsingborg Flygplats holding AB.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79200000 Redovisning, revision och skattemässiga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:99611:Lot:1