215931-2026 - Resultat
Sverige – Utrustning för bygg- och anläggningsarbeten – Hyra av bygg- och anläggningsmaskiner
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelHyra av bygg- och anläggningsmaskiner
BeskrivningHyra av bygg- och anläggningsmaskiner.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 43320000 Utrustning för bygg- och anläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelHyra av anläggningsmaskiner