215992-2018 - ÄndringSverige-Ludvika: Kvastar och borstar och diverse andra artiklar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Mjukpapper, kemtekniska produkter och städredskap
Referensnummer: GNU 2018/30
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39224000 Kvastar och borstar och diverse andra artiklar
II.1.4.
Kort beskrivning
Detta avtal omfattar mjukpapper och kemtekniska produkter samt städredskap för successiva avrop till kommuner och bolag.