216084-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Vuxen- och annan undervisning – Arbetsmarknadsutbildning inom slakt, styck, chark och livsmedel
Meddelande om upphandling – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Arbetsmarknadsutbildning inom slakt, styck, chark och livsmedel
Beskrivning: Rekryteringsutbildning gällande slakt, styck, chark och livsmedel.
Intern identifierare: Af-2026/0016 3076
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Upphandlingen genomförs enligt lag (2016:1145) om offentlig upphandling, LOU, 19 kap.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80400000 Vuxen- och annan undervisning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000