216127-2025 - Resultat
Sverige – Sjukskötersketjänster – Sjukskötersketjänster obekväm arbetstid och arbetsledning
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSjukskötersketjänster obekväm arbetstid och arbetsledning
BeskrivningBemanning
Intern identifierareON/2024:91
Typ av förfarandeAnnat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85141200 Sjukskötersketjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareSjukskötersketjänster obekväm arbetstid och arbetsledning